Warning: The magic method Members\Registry::__wakeup() must have public visibility in /customers/9/e/d/gereformeerdekerkkrabbendam.nl/httpd.www/wp-content/plugins/members/inc/class-registry.php on line 66 Gereformeerde Kerk Krabbendam

Gereformeerde Kerk Krabbendam

 

Op deze site  (die regelmatig wordt uitgebreid) vindt u algemene informatie over onze gemeente en actuele informatie over de activiteiten.

Behalve een kaartje dat aangeeft waar u ons kerkgebouw kunt vinden – rustiek gelegen aan de voet van de Westfriese Zeedijk – kunt u iets lezen over het karakter en de geschiedenis van onze kerk. En over het bijzondere orgel uit 1765, dat afkomstig is uit een katholieke schuilkerk in Diemen.

Ook informeren wij u graag over de kerkdiensten – aanvang iedere zondagmorgen om 10.00 uur en over de mogelijkheid na afloop daarvan een kopje koffie met ons te drinken. Welkom!

Verder bevat deze site de nodige namen, adressen en andere gegevens, bijvoorbeeld van de predikant, de koster en het kerkbestuur.

En natuurlijk vindt u hier informatie over andere activiteiten.